امین بتن مجری بتن سخت با ماله پروانه ای و کفپوش اپوکسی در سرتاسر کشور می باشد. شرکت امین بتن یکی از بهترین مجری بتن سخت در پروژه های اداری ، تجاری و پارکینگ طبقاتی …..می باشد .

و همچنین امین بتن مجری کفپوش اپوکسی هم می باشد اجرای بتن سخت باعث می شود که شما سطحی کاملا صاف و یک دست داشته باشید .

بتن سخت در مکان هایی که تردد زیادی دارد و جابه جایی های سنگین وجود دارد مورد استفاده قرار می گیرد دلایل اصلی که مکان های صنعتی از بتن سخت استفاده می شود مقاومت بالای فیزیکی و مکانیکی می باشد .

یک مجری بتن سخت باید تمام مراحل کار کف سازی را بداند و زمان اجرا و پخش بتن سخت را بداند و از آنجایی که بتن سخت از تنوع رنگ برخورد دارد است برای کف سازی مورد مناسبی می باشد.

شرکت اطلس بتن با شرکت امین بتن به صورت مستقیم همکاری می کند و در بتن ریزی در شهرک های صنعتی شمس آباد و بتن ریزی در شهرک صنعتی اشتهارد می باشد.

امین بتن مجری انواع سیستم های کفپوش و مجری بتن سخت می باشد این شرکت با استفاده از بهترین تجهیزات و امکانات و بزرگترین مجری بتن سخت در زمینه کف سازی می باشد.

مراحل اجرای بتن سخت به این صورت است که ابتدا باید کف کار را کاملا صاف کرد و برای این کار حتما باید کف کار کوبیده شود و بعد از آن نوبت به اجرای مگریزی می رسد .

مگر با عیار پایین و اسلامپ بالا و ضخامت متعادل اجرا شود بعد از آن نوبت به اجرای آلماتوربندی می باشد برای اجرای آرماتوربندی باید چندین نکات را رعایت کرد تا در زمان اجرای بتن ریزی به مشکل نخورید.

بعد از آرماتوربندی نوبت به اجرای بتن ریزی می رسد که حداقل باید ۱۰ سانتی متر باشد اجرای بتن سخت باید همزمان با بتن ریزی صورت گیرد با یک فاصله بین ۱ تا ۳ ساعتی به صورتی که زمان اجرای بتن سخت رسیده است.

در زمان اجرای بتن سخت باید چند نکته را رعایت کنید ؛ قیمت اجرای بتن سخت * مجری بتن سخت * مواد اولیه بتن سخت.

مراحل اجرای بتن سخت با ماله پروانه ای:

برای اجرای بتن سخت باید ابتدا کف کار را کامل صاف کرد و بعد از آن شروع به اجرای مگر کنید و بعد از مگریزی نوبت آرماتور بندی است و برای کم کردن هزینه بهتر است از الیاف فورتا آمریکایی استفاده کنید و بعد از آن نوبت به اجرای بتن ریزی می رسد و برای اجرای بتن سخت باید ابتدا بتن ریزی انجام شود بعد بتن سخت اجرا می شود و باید دقت کنید مجری بتن سخت کاملا تخصصی باشد.

شرکت امین بتن مجری انواع سیستم های کفپوش و مجری بتن سخت در سراسر ایران در زمینه کف سازی  می باشد باید مراحل اجرای بتن سخت به ترتیب و اصولی اجرا شود مجری بتن سخت باید تخصصی و کار بلد باشد مجری بتن سخت باید زمان اجرای بتن ریزی و زمان اجرای بتن سخت را رعایت کند تا باعث چسبندگی بتن سخت به بتن باشد.

قیمت اجرای بتن سخت هم به چندین عوامل بستگی دارد در صورتی که اجرای بتن سخت به صورت پودری و پاششی باشد قیمت اجرای بتن سخت نسبت به اجرای بتن سخت ملاتی پایین تر است .

قیمت اجرای بتن سخت با متراژ پروژه رابطه عکس دارد یعنی هر چقدر متراژ پروژه بیشتر باشد قیمت اجرای بتن سخت پایین است.

انتخاب مجری بتن سخت  هم به چندین عامل بستگی دارد که عبارت است از اینکه باید رزومه مجری بتن سخت در اختیار داشته باشید و همچنین از کیفیت اجرای مجری بتن سخت رازی باشید.

همچنین مجری بتن سخت باید به تعهدات خود پایبند باشد تا کار با کیفیت بالا به کارفرما تحویل داده شود.  مجری بتن سخت باید زمان اجرای بتن ریزی و زمان اجرای بتن سخت را بداند تا کار خراب نشود.

برای انتخاب مواد اولیه بتن سخت باید چند نکته رعایت شود ؛ انتخاب مواد اولیه بتن سخت یکی از اولین مراحل در اجرای بتن سخت می باشد زیرا در صورت فاسد بودن پودر بتن سخت  ، کف کار تمام شده خراب می شود به همین دلیل هست که شرکت امین بتن هیچ وقت بتن سخت دپو ندارد و از زمان سفارش ۳ روز بعد بار تحویل داده می شود.

مجری بتن سخت و مجری کفپوش اپوکسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *